TECHNOLÓGIA

ČO SÚ INFRAČERVENÉ LÚČE A AKO PÔSOBIA V NAŠOM TELE?

Bioenergetické lúče sú druhom elektromagnetického žiarenia, ako napríklad svetlo, ktoré nie je viditeľné voľným okom. Naše telo prijíma a vysiela bioenergetické vlny, ktoré prenikajú do organických látok a vody, produkujúc pri tom hrejivý efekt. Japonská klinika, na čele s Dr. Toshiko Yamazaki, sa venovala medicínskemu výskumu ďalekých infračervených vĺn (Far Infrared Waves) s veľkým úspechom. Výsledky výskumu, ktoré publikovali v knihe “The Science of Far-Infrared Therapies”, odhalili schopnosť týchto vĺn eliminovať toxíny z tela. Tieto toxíny sú obvykle kyslé, a v prípade, že sa kumulujú, tak to môže viesť k blokádam v krvnom obehu. Bioenergetické lúče môžu byť využité na rozšírenie ciev a rozpustenie toxínov, ktoré sú následne vylúčené prostredníctvom moču a potenia. Podľa Dr. Tsu-Tsair Oliver Chi, ktorý zhrnul mechanizmus pôsobenia FIR na ľudské telo, sú tieto lúče selektívne absorbované orgánmi, ktoré potrebujú doplniť energiu. Tento jav sa nazýva “Rezonančná absorpcia”.

AKO PÔSOBIA INFRAČERVENÉ LÚČE NA NAŠE TELO?

· Zvyšujú hladinu kyslíka v našom tele.

· Zlepšujú cirkuláciu krvi, tým napomáhajú vyplavovaniu chemických látok, toxínov a tukových čiastočiek z organizmu.

· Odstraňujú ostatné odpadové látky a znižujú úroveň kyslosti v našom tele.

· Zlepšujú potenie.

· Zmierňujú bolesti.

· Zlepšujú fungovanie svalov.

· Urýchľujú uzdravovanie tela.

· Udržujú teplo a zlepšujú spánok.

· Zlepšujú mikrocirkuláciu.

Štúdia o mikroobehu a kapilaroskopii
Dott. Ferdinando Battistella

bez FIT

s FIT

FIT THERAPY: TECHNOLOGICKÁ INOVÁCIA

Všetky ľudské bunky majú spoločný bioelektrický membránový potenciál v rozsahu vlnovej dĺžky 4 až 20 mikrónov.
Produkty FIT THERAPY sú zdravotníckymi pomôckami triedy I, ktoré spĺňajú smernicu 93/42/ EHS, sú vyrobené zo špeciálnych reflexných materiálov, najmä so špeciálnym biominerálnym filmom, ktorý pôsobí ako “zrkadlo” na bioenergetické lúče prirodzene emitované naším telom. Táto technológia prináša mnoho rôznych výhod podľa toho, ktorý produkt používate.

AKO FUNGUJE TECHNOLÓGIA FIT THERAPY

BIOENERGETICKÉ LÚČE VYŽAROVANÉ TELOM

Ilustratívny prierez rukou

ODRAZ LÚČOV SPÄŤ

PENETRAČNÉ PÔSOBENIE

BUNKOVÁ AKTIVÁCIA

PENETRAČNÉ PÔSOBENIE

EXISTUJÚ NEJAKÉ NEŽIADUCE ÚČINKY?

Pri používaní FIT THERAPY nie sú popísané žiadne kontraindikácie. Produkty sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a neuvoľňujú nijaké farmakologické látky, ani nespôsobujú termálny šok.

AKO DLHO TRVÁ FIT THERAPY NÁPLASTI, KÝM ZAČNE PÔSOBIŤ?

Rýchlosť nástupu účinkov sa líši v závislosti od zdravotného stavu: môžete začať pociťovať priaznivé účinky po pár minútach, alebo najneskôr do 24 hodín.

BUDÚCI VÝVOJ

V súčasnosti sa ukazuje, že okrem odstraňovania bolesti, má technológia obrovský potenciál aj pre ďalšie spôsoby využitia. Aplikácia FIT THERAPY je vhodná pri zlepšovaní krvného obehu, pri podpore mikrocirkulácie a na zlepšenie svalovej účinnosti tým, že zvyšuje fyzickú vytrvalosť a schopnosť tela obnoviť svoje funkcie.