O NÁS

SPOLOČNOSŤ

D.Fenstec Srl so sídlom v Altavilla Vicentina (VI), je spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí v oblasti zdravia.
Vďaka intuícii jej generálneho riaditeľa pána Gaetana Bertinata spoločnosť vytvorila inovatívny produkt, založený na klinických výskumoch, ktorý propaguje analgetické pôsobenie bez použitia liečiv a tepelných šokov. Ide o zdravotnícku pomôcku triedy I, ktorá má veľký potenciál a mnoho možností použitia.
Misiu FIT Therapy zastrešuje Vedecká Rada, zložená z profesorov pôsobiacich na významných talianskych univerzitách a uznávaných lekárov, ktorí realizujú výskum na národnej i medzinárodnej úrovni, publikujú vedecké štúdie, rozširujú oblasti použitia FIT Therapy a zaväzujú sa riešiť problémy, ktoré najviac zaujímajú ľudí.
Vďaka svojmu vývoju sú FIT Therapy k dnešnému dňu distribuované na zahraničných trhoch vo viac ako 30 krajinách vrátane Švajčiarska, Škandinávie, Libanonu, Južnej Afriky, Indie, Ghany, Keňe, Spojených arabských emirátov, a počet krajín, ktoré investujú do nášho produktu ešte rapídne stúpa.

 

VZNIK

Na počiatku sa potreba rozvíjať FIT Therapy zrodila z vedomia, že zvyčajne sa biominerály používali v rôznych technológiách výlučne na tepelnú reguláciu. Následné hĺbkové štúdie a výskumné aktivity ukázali, ako ľudské telo vysiela a prijíma infračervené vlny schopné eliminovať toxíny, ktoré sú jednou z hlavných príčin zápalu, a teda aj bolesti. Z týchto štúdií sa zrodil koncept D.Fenstec, ktorý pomohol vyvinúť riešenie, ktoré by umožnilo využiť možnosti ďalekých infračervených elektromagnetických vĺn.  

 

BUDÚCI VÝVOJ

Misia FIT THERAPY je zastrešená FIT Vedeckou Radou, ktorá je zložená z národne a medzinárodne rešpektovaných vedcov a lekárov zapojených do realizácie vedeckých štúdií na potvrdenie účinnosti FIT THERAPY, alebo na objavovanie nového potenciálu pri rozšírení technológie do ďalších možných aplikácií..

V súčasnosti sa ukazuje, že okrem odstraňovania bolesti, má technológia obrovský potenciál aj pre ďalšie spôsoby využitia. Aplikácia FIT THERAPY je vhodná pri zlepšovaní krvného obehu, pri podpore mikrocirkulácie a na zlepšenie svalovej účinnosti tým, že zvyšuje fyzickú vytrvalosť a schopnosť tela obnoviť svoje funkcie.