MEDICA 2019: Objavte biofyzikálnu technológiu FIT Therapy

MEDICA 2018: News for FIT Therapy
9 November 2018
Naživo z podujatia MEDICA 2019 | Objavte FIT Therapy
18 February 2020

MEDICA 2019 (Düsseldorf, 18. – 21. november) je najväčšou udalosťou na svete pre lekársky sektor a technológiu a D. Fenstec Srl tu bude predstavovať produkty FIT Therapy založené na biofyzikálnych princípoch.

Ako funguje technológia FIT Therapy? Vedeli ste, že ľudské telo prirodzene prijíma a emituje bioenergiu? Biofyzikálne vlastnosti technológie FIT Therapy umožňujú odrážať lúče bioenergie emitované prirodzene našimi telami, ktoré sa zvyčajne strácajú vo forme tepla. Táto inovatívna technológia môže priniesť mnoho konkrétnych výhod v závislosti od oblasti, v ktorej sa používa.

Bolesť svalov a kĺbov?
Terapeutické náplasti FIT sú škála náplastí, ktoré môžu zmierniť muskuloskeletálnu bolesť a pomáhajú zmierňovať bolesť v prípade zápalu.

Bolestivé obdobie?
FIT Therapy Lady je súprava s 3 náplasťami, ktorá zmierňuje menštruačné bolesti a nepohodlie.

Problémy s posturálnou stabilitou?
FIT Therapy Posture je vložka, ktorá môže zvýšiť rovnováhu a posturálnu stabilitu.

 

Produkty FIT Therapy sa vyrábajú v Taliansku z vysoko kvalitných materiálov. Môže ich používať ktokoľvek, pretože neobsahujú drogy a nespôsobujú tepelný šok.

Navštívte nás a objavte všetky produkty FIT Therapy založené na biofyzikálnych princípoch. Čakáme na vás v Pavilóne 5 / Stánok G29!

CLOSE
CLOSE