MEDICA 2018: News for FIT Therapy

FIT Therapy Lady v spoločnosti Cosmofarma 2018: nový spôsob boja proti dobovej bolesti
3 May 2018
MEDICA 2019: Objavte biofyzikálnu technológiu FIT Therapy
18 February 2020

MEDICA 2018: Veľa nového vývoja v rodine FIT Therapy

Spoločnosť D.Fenstec Srl so sídlom v meste Vicenza bude tento rok opäť vystavovať svoje produkty FIT Therapy na MEDICA 2018, medzinárodnom veľtrhu zdravotníckeho priemyslu a nemocničnej technológie, ktorý sa bude konať v Düsseldorfe od 12. do 15. novembra 2018.
Prostredníctvom prebiehajúcich vedeckých štúdií a výskumu súvisiaceho s FIT nám výsledky dosiahnuté vedeckou radou FIT umožnili vylepšiť existujúce produkty a viedli k zrodeniu úplne nového produktu: FIT Therapy Posture.
V tomto roku je rodina FIT Therapy väčšia ako inokedy: FIT Therapy Patch – indikovaná na zmiernenie bolesti a zmiernenie nepohodlia pohybového aparátu, ako je bolesť a kontrakcie akéhokoľvek pôvodu – a FIT Therapy Lady – sada tri náplasti určené na zníženie bolestivosti a nepohodlia, čím sa zlepšila kvalita života žien trpiacich dysmenorrhoe, sa spojili s inovatívnou stielkou FIT Therapy Posture určenou na zlepšenie rovnováhy nositeľa a posturálnej stability.
Technológia za touto stielkou je rovnaký princíp, na ktorom sú náplasti založené: bioenergetický princíp. Funguje tak, že odráža vlastnú energiu tela: vstupom hlboko do tkanív zvyšuje mikrocirkuláciu a prináša tak celý rad výhod.
Produkty FIT Therapy sú zdravotnícke pomôcky triedy I bez kontraindikácií, pretože neobsahujú lieky a nespôsobujú tepelný šok: preto ich môže používať ktokoľvek.

Chcete vedieť viac? Príďte k nám do haly 5 / stánok G29 na MEDICA 2018!

CLOSE
CLOSE